10 grudnia 2009

Profanacja Eucharystii na YouTube

- Original Message -
To: "mndystrybycja@o2.pl"
Sent: Monday, December 07, 2009 5:18 PM
Subject: Protest

Salve Maria!

Serwis YouTube pozwala na zamieszczanie bluźnierczych filmów, w których profanuje się Ciało Jezusa Chrystusa. Użytkownik "antieucharist" zamieścił film, gdzie dwóch "zabawnych" młodych ludzi rzuca Hostię o ziemię, zawija Ją w papier, podpala oraz depcze - kliknij. Oczywiście nie możemy być całkowicie pewni, czy osoby te profanują Hostię, choć same twierdzą w jednym z komentarzy, iż: "są doskonale świadomi tego, co desakralizują". W innym przyznają: "Wiemy, jaki jest status Eucharystii, dlatego ją wybraliśmy".

Jeśli katolicy zaleją YouTube protestami dodatkowo wspomaganymi modlitwą to bardzo możliwe, że administratorzy usuną tego typu filmy. Przypomnijmy fragment z polityki YouTube: "Popieramy wolność słowa oraz bronimy prawo każdego do wyrażania niepopularnych punktów widzenia. Ale nie pozwalamy na mowę nienawiści". Autorzy filmu nie tylko mówią, ale działają z nienawiści do Chrystusa. Módlmy się, ślijmy protesty, dodajmy do tego jakiś akt zadośćuczynienia (Komunia św., Różaniec).

__________

Do YouTube:
Usuńcie obrzydliwe filmy o profanacji Eucharystii!

W przeszłości dziesiątki tysięcy katolików wysłało do Waszego serwisu petycje o usunięcie obraźliwych filmów, które przedstawiały Świętą Hostię w trakcie profanacji. Niektóre filmy zostały usunięte przez ich autorów, ale wiele z nich pozostało i nadal są oglądane przez tysiące widzów. Dziś po raz kolejny wnioskuję o usunięcie tych filmów, które naruszają nie tylko "politykę nienawiści" Waszego portalu, ale także nie powinny być zamieszczane jako że obrażają Boga oraz poniżają katolików oraz rzymsko-katolicką Wiarę.

Swego czasu YouTube zdjął filmy o treściach obrażających muzułmanów, ale jak widać profanacja Świętej Eucharystii nadal wydaje się być akceptowalna. Rodzi się pytanie, dlaczego? Stanowczo protestuję przeciwko temu, by Wasz serwis stał się platformą dla antykatolickiej bigoterii. Zachęcę moich przyjaciół oraz rodzinę do wysyłania protestów do YouTube, dopóki nie skończycie z zamieszczaniem bluźnierczych, antykatolickich materiałów.

Z poważaniem!
(podpis)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz