19 marca 2010

Sprawa Ryszarda Milewskiego

17 marca 2010 r. o godz. 8.30 w Sądzie Rejonowym przy ul. Krakowskie Przedmieście 76 w Lublinie odbył się kolejny proces Ryszarda Milewskiego z powodu oskarżenia o groźby karalne. Oskarżycielem jest pełnomocnik jego żony w sprawie rozwodowej adwokat Katarzyna S. z Lublina. Prezentujemy krótki materiał filmowy z rozmowy jaką przeprowadził redaktor "Biuletynu" Grzegorz Wysok z przedstawicielem Stowarzyszenia Osób Poszkodowanych przez Wymiar Sprawiedliwości na temat sprawy R. Milewskiego, oraz o celach i zadaniach tej organizacji.

Redakcja "Biuletynu"

Video 1:
Afery prawa -
Sprawa Ryszarda Milewskiego
ciąg dalszy

Powyższy film można również obejrzeć
w lubelskiej rozgłośni pod adresem -
http://www.youtube.com/user/GrzegorzWysok09

Redakcja "Biuletynu"

2 komentarze:

  1. Jeżeli ten facet groził kobiecie powinien być pociągnięty do odpowiedzialności karnej niezależnie od protekcji politycznej z jakiej korzysta.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pan Milewski nikomu nie groził. To mecenas Katarzyna S. spreparowała dowody. I choć p. Ryszard zostanie wkrótce ułaskawiony to zapewne zechce wykazać, że dowody przeciwko niemu były sfabrykowane. Mamy nadzieję, że wkrótce taki wyrok zapadnie i skończą się wreszcie problemy naszego przyjaciela. Bardzo tego potrzebuje nie tylko on, ale wszyscy ludzie, którzy zostali stłamszeni bądź nadal walczą z bezprawiem polskiego sądownictwa.

    OdpowiedzUsuń