27 lutego 2009

Ogłoszenie


Redakcja "Biuletynu" serdecznie zaprasza na wykład dr Sławomira Cenckiewicza pt.: "Komuniści wobec II Soboru Watykańskiego".

Cenckiewicz to współautor słynnej książki "SB a Lech Wałęsa: przyczynek do biografii", w której oskarżył legendarnego przywódcę "Solidarności" o współpracę z bezpieką i autor "Sprawa Lecha Wałęsy" w której napisał, że Józef Życiński, obecnie metropolita lubelski i Wielki Kanclerz KUL przez 13 lat zarejestrowany był przez częstochowskie SB jako TW "Filozof".

Dr Sławomir Cenckiewicz przyjeżdża do Lublina na zaproszenie Organizacji Monarchistów Polskich. Wykład odbędzie się 14 marca (sobota) o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Hotelu Mercure Unia Lublin przy al. Racławickich 12.
Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

2 komentarze:

  1. Ten gnojek słynny jest ze szkalowania narodowców - bezpodstawnie zarzucając współpracę z SB Jędrzejowi Giertychowi pisząc brukowe teksty do szmatławca założonego przez kapusia SB nijakiego M. Króla TW "Rycerz".

    OdpowiedzUsuń
  2. Jest to niestety prawda.
    Uważam jednak, że warto posłuchać p. Cenckiewicza co ma do powiedzenia na temat infiltracji komunistycznej w Kościele i podczas obrad Soboru Watykańskiego II.

    Grzegorz Piotr Wysok

    OdpowiedzUsuń