29 listopada 2009

Prawda o świńskiej grypie

- Original Message -
From: "Elżbieta Wilczyńska"
To: "mndystrybycja@o2.pl"
Sent: Tuesday, December 10, 2009 1:16 PM
Subject: Sztucznie wywołana
pandemia grypy


Pilne!

W związku z tym, że w internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat świńskiej grypy, a wiele z nich jest zmanipulowanych po to, aby odbiorcom zrobić mętlik w głowie i wprowadzić ich w błąd, odsyłamy Internautów na wiarygodne strony, gdzie można uzyskać rzetelne informacje na temat zagrożeń jakie nam przygotowano. Oto link do portalu - http://grypa666.wordpress.com, który jest na bieżąco aktualizowany.

Nikczemne plany wprowadzenia "nowego ładu na świecie" odkryła znana austriacka dziennikarka śledcza Jane Burgermeister. To ona wpadła na trop skażonych szczepionek i założyła sprawy kryminalne Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), firmie farmaceutycznej "Baxter" oraz Rządowi USA z Prezydentem Barackiem Obamą na czele za rzekome oraz świadome przygotowania do szczepień zainfekowanymi szczepionkami przez sztucznie stworzonego wirusa.

W nagłośnieniu tej afery pomógł Polak mieszkający w Kanadzie p. dr Piotr Bein, który zajmuje się badaniem ludobójstwa w XX i XXI wieku. Do niego dołączyły kolejne osoby dążące do ujawnienia prawdy i w ten sposób w Krakowie powstało Stowarzyszenie "Cywilizacja życia". Następnie został utworzony polskojęzyczny portal internetowy http://www.swinskasprawa.pl. Na podanych stronach znajduje się cały szereg istotnych i ważnych informacji na temat zgotowanego nam zagrożenia. Są tam filmy, reportaże, ciekawe artykuły oraz wypowiedzi osób z całego świata. W związku z tym, iż media nie przekazują prawdziwych i rzetelnych informacji na temat świńskiej grypy, proszę o przekazanie tej wiadomości jak największej liczbie osób, instytucji oraz organizacji. Jest to również wskazane ze względu na planowane zamykanie tzw. "niebezpiecznych stron internetowych" tak w USA jak i w Europie.

Serdecznie pozdrawiam!

Elżbieta Wilczyńska
e-mail: ela.wilczynska@gmail.com
wilczynskae@wp.pl
0 514 219 423
0 228 535 318

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz