27 listopada 2009

Stypa z twórcą TV Narodowej

Nadesłane do Redakcji...

Amerykański Żyd
publicznie zbezcześcił obraz Chrystusa

Coraz większe protesty w USA budzi postępek amerykańskiego Żyda - komika Larry'ego Davida, który publicznie zbezcześcił obraz Jezusa Chrystusa, oddając na niego mocz w czasie telewizyjnego show HBO pt. "Curb Your Enthusiasm." Poniżej publikujemy jeden z listów protestacyjnych:


Pan
Prezydent HBO
Bill Nelson

Z olbrzymim smutkiem przeczytałem o świętokradczym epizodzie w telewizyjnym show HBO pt. "Curb Your Enthusiasm", który mnie zaszokował. Larry David oddał w nim mocz na obraz Chrystusa. Nie mogę zaakceptować bluźnierstwa skierowanego przeciwko Jezusowi Chrystusowi i nie mogę milczeć wobec obrażania mojej katolickiej Wiary. Z szacunkiem zwracam się do Pana, aby wydał Pan odpowiednie oświadczenie, w którym przeprosiłby Naszego Pana Jezusa Chrystusa oraz wszystkich katolików. Przynajmniej tyle powinien Pan zrobić dla Nieskończenie Doskonałego Boga, który w tak podły sposób został obrażony przez Żyda na kanale HBO. Przesyłam Panu ten list w formie protestu, który ofiaruję za wstawiennictwem naszej Pani jako prośbę o przebłaganie naszego Pana za wszystkie bluźnierstwa tego świata.

W imię Jezusa i Maryi

Robert E. Ritchie
America Needs Fatima
www.americaneedsfatima.net

__________

10 X 2009 r. wracając po północy z Kongresu Ligi Polskich Rodzin zajechaliśmy na stację paliw. Wywiad z redaktorem naczelnym "Biuletynu Narodowego" Grzegorzem Wysokiem przeprowadził dr Eugeniusz Sendecki -

Video 1:
Stypa z dr Eugeniuszem Sendeckim -
twórcą Telewizji Narodowej

Powyższy film można również obejrzeć
w lubelskiej rozgłośni pod adresem -
http://www.youtube.com/user/mndystrybucja

Redakcja "Biuletynu"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz