13 listopada 2009

Zaproszenie

- Original Message -
From: "Antoni Gut"
To: mndystrybucja@o2.pl
Sent: Monday, November 02, 2009 2:50 PM
Subject: wiadomość


Szanowni Państwo!

Nasze Stowarzyszenie jest w trakcie nawiązywania współpracy między organizacjami o podobnych celach działania we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Ukrainy i Białorusi. Na ogłoszenie o woli współpracy międzyorganizacyjnej odpowiedziało jak a razie sześć organizacji z Rumunii i Bułgarii. Oczywiście nasze ogłoszenie jest we wszystkich krajach UE i należy się spodziewać dalszego zainteresowania naszą propozycją współpracy w innych krajach.

W związku z powyższym zwracam się do wszystkich i każdego osobno oraz zachęcam do włączenia się w naszą działalność. Na wstępie przypominam, że aby współpracować w ramach naszego Stowarzyszenia z ludźmi z innych krajów nie koniecznie trzeba dużo czasu lub pieniędzy oraz władać biegle obcymi językami.

W naszym Stowarzyszeniu powstał zespół ds. współpracy z organizacjami zagranicznymi. Członkowie-założyciele zespołu biegle porozumiewają się w językach niemieckim, angielskim oraz francuskim. Każdego, kto zechce się przyłączyć do zespołu i wnieść nowe pomysły na współpracę międzyorganizacyjną powitamy z radością. Jako prezes będę wspierał każdą rozsądną propozycję. Może to być wymiana doświadczeń, ale również może to być wymiana osobowa. Zresztą wszystkie pomysły będą mile widziane. Co ważne - na finansowanie tej działalności, a przynajmniej na jej część będziemy występować o dotacje do Unii Europejskiej, tzn. będziemy odzyskiwać nasze, POLSKIE pieniądze wpłacone do kasy UE.

Serdecznie pozdrawiam!

Antoni Gut
przewodniczący Głównej Komisji Rewizyjnej
Ligi Polskich Rodzin

Ps.
Na zainteresowanych współpracą oczekuję -
- e-mail: krajoweporozumieniesamorzadowe@gmail.com
- tel. kom. 0 504 138 768

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz