30 kwietnia 2010

Zamknięcie numeru


Bieżący numer pisma zamykamy z dniem 30 IV 2010 r.
Kolejny ukaże się pod koniec maja br.

Redakcja "Biuletynu"

5 komentarzy:

 1. Dlaczego nie wyświetlają się komentarze? Dlaczego nie aktualizujecie stron? Ciągle to samo na czołówce. Jakieś stare zdjęcia... To wprowadza ludzi w błąd i nie zaglądają dalej. Źle pomyślana strona! Zmieńcie też ten kolor, bo źle się czyta.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sędzina - laska! Lepsza niż Anna Maria Wesołowska z TVN!

  OdpowiedzUsuń
 3. fcfiorentina z YouTube -

  Panie Grzegorzu!
  Czy jest szansa, aby wsparł Pan kandydaturę Janusza Korwin-Mikkego na Prezydenta RP? Jeśli tak, to potrzeba każdego podpisu na listę, aby Korwin mógł być zgłoszony oficjalnie w wyborach. Myślę, że w Lublinie jest wiele mądrych osób, które przyłączyłyby się do wspierania idei wolności, sprawiedliwości i praworządności. Należałoby je tylko w jakiś sposób zaktywizować. Z góry dziękuję za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
 4. Oczywiście - jak zawsze złożę z przyjemnością swój podpis pod listą Jana Korwina Mikke. Obawiam się jednak, że w związku z zaistniałą tragedią i skróconą kampanią - zebranie 100 tysięcy podpisów i rejestracja kandydatów poza tymi z głównego nurtu będzie bardzo trudne, a mówiąc brutalnie i szczerze - wręcz niemożliwe.

  Pozdrawiam!
  Grzegorz Wysok

  OdpowiedzUsuń
 5. Korwin-Mikke to postać kontrowersyjna, ale za to barwna i dość dobrze znana. Niestety, pomimo sporej popularności, polityk ten nic nigdy nie mógł ugrać na politycznym podwórku. Nie jest posłem, jego partia nie zdobywa głosów w wyborach parlamentarnych. Jednak jakimś cudem człowiek ten nadal utrzymuje się na powierzchni tego środowiska. Moim zdaniem pan Janusz to jedyny sensowny kandydat na fotel prezydenta. Nie zdziwię się wcale, jak dostanie więcej głosów od Szmajdzińskiego. Korwin przynajmniej ma jakieś sensowne poglądy i młodzi ludzie dobrze je kojarzą. Na szczęście internet jest coraz bardziej popularny.

  OdpowiedzUsuń