9 stycznia 2009

Nadszedł czas, aby Polska mówiła!


Myślę, że my Polacy powoli zaczynamy wybudzać się z hipnotycznego letargu. Do tej pory nie robiliśmy nic, czyli przyzwalaliśmy na wszystko co wmawiały nam media:

- mówiły, że prawdziwa wolność to możliwość bycia parobkiem w dowolnym kraju
- mówiły, że przemysł ciężki (huty) to przeżytek (nowoczesne huty sprzedano za bezcen). Dzisiaj nie możemy rozwijać najważniejszej gałęzi gospodarki - budownictwa, bo stal jest zbyt droga
- mówiły, ze nie potrzebujemy cementowni (cementownie sprzedano) - dzisiaj nie możemy budować autostrad, bo nie mamy taniego cementu
- mówiły, ze kopalnie należy likwidować - ceny energii poszły w górę a węgiel sprowadzamy z Ameryki Płd.

Przykłady podobnych kłamstw medialnych można mnożyć, ale najgorszym w które uwierzyliśmy jest to, że nie jesteśmy w stanie nic zrobić, niczego zmienić.
A jaka jest prawda? Oto wypowiedz byłego szefa Strategii Wojskowej USA Spencera Hughesa: "Polska jest krajem, który podziwiam. Nie wyobrażam sobie bardziej odpowiednich ludzi, którzy mogliby dzisiaj stanąć w obronie tradycji i moralności". Tak postrzega Ciebie zalękniony i zakompleksiony Polaku prawdziwy zachód.

Świat naprawdę widzi w Polsce ostoję cywilizacji łacińskiej i wiąże z nami ogromne nadzieje. Co my, którzy boimy się poświęcić premie lub stanowisko powiedzielibyśmy naszym kilkuletnim dzieciom z Wołynia, które wiązano w pęczki drutem kolczastym i wieszano na, drzewach. One ginęły za wolną Polskę. Ich krew wola do Ciebie, abyś był obrońcą prawdy a nie tchórzem.

Drogi Polaku, brak reakcji też jest działaniem - działaniem przyzwalającym. Media, które niemal w całości są w rękach wrogów Polski starają się nas uwikłać w różnego rodzaju zachcianki - zakupów, karierowiczostwa, erotyzmu, itp. Chcą nas zmewolić, wmawiając, że wszystko nam wolno, A przecież prawdziwa wolność, to świadomość tego, że nie wszystko mi wolno. Człowiek wolny potrafi ogarnąć całą sytuacje Polski, potrafi odróżnić rzeczy istotne od drugorzędnych. Przestańmy w końcu wierzyć obcym mediom, które okłamują nas od 20 lat.

Polska jest pod każdym względem predysponowana do tego, aby być w czołówce państw świata.

W imieniu Ligi Obrony Suwerenności
Przedstawicielstwo na Region Lublin

Piotr Sławiński
tel. 0-691-561-014

1 komentarz: