29 grudnia 2015

Solidarni z Grzegorzem Wysokiem

20 styczeń 2012 r.

Solidarni z Grzegorzem Wysokiem
Obserwujemy proces w Lublinie

Dziennikarz Grzegorz Wysok ma proces karny. Prokuratura oskarża go o antysemityzm. Nie wskazuje jednak, które konkretnie słowa polskiego historyka są powodem oskarżenia. Pozostawia to... biegłym. Swój blog na serwisie "Nowego Ekranu" założyłem, żeby na bieżąco śledzić i wspierać mojego przyjaciela z Lublina, magistra historii Grzegorza Wysoka. Z donosu redaktora "Gazety Wyborczej" Karola Adamaszka ma dzisiaj proces. Ciągnie się ten proces od roku 2008-go i jest karą za opublikowanie ostrzeżenia przed oderwaniem części terytorium Polski i utworzeniem na niej państwa zamieszkiwanego przez inny naród. Grzegorz Wysok także jako jeden z pierwszych w ślad za Stanisławem Michalkiewiczem wykazał obywatelską odpowiedzialność, a także ostrzegł polską opinię publiczną przed niesłusznym haraczem za Holokaust, którego Polacy nie popełnili. To, co dzisiaj suły establishmentu robią z Grzegorzem Wysokiem przypomina sprawę, która poprzedziła tragiczną śmierć innego polskiego historyka doktora Dariusza Ratajczaka. Pomóżmy, zanim będzie za późno! Grzegorz potrzebuje wsparcia. Proszę, wspierajmy człowieka!

Najbliższa rozprawa w toczącym się już ponad trzy lata procesie odbędzie się w dniu 20 lutego 2012 roku (poniedziałek) w sądzie rejonowym w Lublinie przy ulicy Krakowskie Przedmieście 78, s. 14. Ja osobiście będę zeznawał jako świadek na rzecz i w obronie Grzegorza Wysoka. Tego dnia zeznawać również ma prof. Ryszard Bender, wieloletni poseł i senator ziemi lubelskiej, redaktor Piotr Zychowicz ("Rzeczpospolita", "Uważam Rze"), Pan Lech Ciężki, prezes lubel. Stowarzyszenia Osób Represjonowanych w Stanie Wojennym i radni lubelscy, wśród których kolportowany był słynny historyczny "Biuletyn Grzegorza Wysoka" grzegorzwysok.blogspot.com. Na poprzednich rozprawach zeznawali już min.: p. Marian Kowalski - rzecznik prasowy ONR, redaktor Stanisław Michalkiewicz, Senator Stanisław Gogacz, Ryszard Milewski - wiceprezes lubelskiego SN "Szczerbiec". Mam ten zaszczyt, że od roku 2008 na bieżąco śledzę sprawę Grzegorza Wysoka oraz filmuję wypowiedzi dręczonego kolegi. Materiały filmowe zrealizowane dla TELEWIZJI NARODOWEJ umieszczam na YouTube. Bardzo proszę o kontakt z Panem Grzegorzem oraz wspieranie go. (tel. 0-81 53-278-05)

Eugeniusz Sendecki

1 komentarz:

  1. Widziałam panie Sendecki filmy na YouTube jak Żydzi zachowują się w stosunku do nas, jak nas kłamliwie szkalują, uważają się za wybranych i dlatego to nie mają przyjaciół. Należy mówić po imieniu, a nie bać się, że to zaraz antysemityzm, bo powiem prawdę? Żyd niech miesza, kłamie i manipuluje u siebie, a my sobie na to nie pozwolimy! To tyle na ten temat.

    OdpowiedzUsuń