3 marca 2011

List do moich przyjaciół

- Original Message -
From: Wojciech Deresiński
Sent: Friday, January 28, 2011 9:58 AM
Subject: wiadomość

Dziękujemy za wiadomość w sprawie Grzegorza Wysoka oraz umieszczenie informacji o Stowarzyszeniu Mancinelli. W tym roku przygotowujemy własną witrynę internetową i czasopismo. Strona nie będzie posiadać aktualności, lecz zawierać jedynie informacje ogólne o naszej organizacji. Planujemy również wydać cztery numery pisma. Chcemy publikować artykuły różnych autorów. Czasopismo podzielone będzie na cztery tematy:
1. Królowa Polski i Mancinelli
2. Król Polski i Celakówna
3. Sprawiedliwość królestwa Bożego: finansowa, dziejowa, prawna
4. Modlitwa, Post oraz Jałmużna Narodowa
W pierwszych trzech tematach nie będzie w dyskusji publicznej.
Jeżeli macie Państwo pomysły na artykuły o tej tematyce, prosimy je przesłać. Niestety nie zapewniamy honorarium, bo jesteśmy zbyt małą grupą, chociaż już zarejestrowaną w sądzie.

Pozdrawiam serdecznie!
Wojciech Deresiński


28 X 2010 r.
Sędzia Andrzej Woźniak
odracza posiedzenie niejawne na dzień
14 grudnia 2010 r. -





From: Grzegorz Wysok
[grzegorzwysok@gmail.com]
Sent: Monday, January 24, 2011 20:32 PM
Subject: prośba o modlitwę w intencji
sprawiedliwego wyroku

Do kolegów Dziennikarzy i Przyjaciół!

28 października 2010 roku miało odbyć się posiedzenie w związku z umorzeniem mojej sprawy, jednak ostatecznie sędzia Andrzej Woźniak zdecydował o jego przełożeniu na dzień 14 XII 2010 r. Jak zapewne Państwo pamiętacie zostałem oskarżony o to, że na łamach miesięcznika "Biuletyn Narodowy" nawołuje do nienawiści wobec Żydów. W istocie chodziło o fakt, iż w jednym z numerów swojego pisma opublikowałem artykuł dotyczący roszczeń majątkowych wysuwanych wobec Polski przez pewne środowiska żydowskie określane przez pana profesora Normana Finkelsteina jako "przedsiębiorstwo Holokaust". W numerze znalazł się również jego tekst dotyczący działań niejakiego Ronona Eidelmana, Żyda oraz pomysłodawcy utworzenia w Europie drugiego państwa Izrael. Donos młodziutkiego ORMO-wca politycznej poprawności zatrudnionego w charakterze dziennikarza "Wyborczej" Karola Adamaszka uruchomił działania aparatu śledczego i Prokuratury, która w oparciu o tendencyjną oraz z gruntu fałszywą opinię podszywającego się pod rolę biegłego dr Konrada Zielińskiego z Wydziału Politologii UMCS sporządziła absurdalny akt oskarżenia. Działaniom lub. Prokuratury towarzyszyła nagonka ze strony żydowskiej gazety dla Polaków oraz innych michnikowskich mediów. Ponownie zwracam się do Was prośbą o solidarność w walce o swobodę wyrażania poglądów oraz proszę o modlitwę w intencji sprawiedliwego wyroku, jaki zapadnie w przedmiotowej sprawie, a który może przesądzić o losie wolności prasy w naszym kraju. Nie pozwólmy zarzucić sobie na szyję garoty "politycznej poprawności"!

Grzegorz Wysok
ul. Niecała 10 lok. 44
20-080 Lublin
tel. (0-81) 53-278-05 (dom)
tel. (0-81) 53-712-28 (praca)

Do wiadomości -
(w kolejności alfabetycznej)

- Antosiak Adrian; woj. łódzkie - antosiak.adrian@wp.pl
- Antoszczyszyn Leszek; woj. opolskie - leszek-antoszczyszyn@wp.pl
- Banaś Robert; woj. wielkopolskie - robertbanas@o2.pl
- Bajdor Michał; woj. pomorskie - siviertez@o2.pl
- Barcza Tomasz; woj. opolskie - upr@o2.pl
- Barów Kacper; woj. śląskie - kacper.barow@gmail.com
- Baxter Robert; woj. dolnośląskie - baxrab@gmail.com
- Bąk Stanisław; woj. lubelskie - stanbak@interia.pl
- Bednarczuk Rafał; woj. śląskie - rabednar@interia.pl
- Bieschke Witold; woj. zachodniopomorskie - witoldbieschke@wp.pl
- Burchert Grzegorz; woj. mazowieckie - wip.raszyn@wp.pl
- Chmiel Łukasz; woj. śląskie - dewil09@gmail.com
- Chorążewicz Leszek; woj. kujawsko-pomorskie - leon0277@interia.pl
- Ciesielski Adrian; woj. lubuskie - laska.w124@gmail.com
- Czajkowski Patryk; woj. wielkopolskie - patryk.czajkowski@gmail.com
- Diakowski Bogdan; woj. dolnośląskie - bodek99@o2.pl
- Dobiesz Jacek; woj. łódzkie - jacekdobiesz123@wp.pl
- Dominiak Janusz; woj. kujawsko-pomorskie - dominiak1@o2.pl
- Drobnik Rafał; woj. dolnośląskie - drobnik.rafal@gmail.com
- Duda Przemysław; woj. kujawsko-pomorskie - alien80@o2.pl
- Glapiński Tadeusz; woj. śląskie - tadeusz_glapinski@wp.pl
- Gniadkowski Andrzej; woj. mazowieckie - agniad@gmail.com
- Gołąb Maciej; woj. wielkopolskie - balogwitek@tlen.pl
- Gortych Krzysztof; woj. dolnośląskie - krzysztof.gortych@op.pl
- Górak Mateusz; woj. dolnośląskie - mat.gorak@gmail.com
- Hetich Piotr; woj. łódzkie - hetich@o2.pl
- Jamro Szymon; woj. małopolskie - szymon.jamro@o2.pl
- Janowski Paweł; woj. śląskie - pawel.janowski@o2.pl
- Jarosz Arkadiusz; woj. mazowieckie - aqwasz@wp.pl
- Jastrzębski Maciej; woj. dolnośląskie - slim3333@wp.pl
- Karasowski Jan; woj. pomorskie - jankarasowski@wp.pl
- Kenig Jerzy; woj. mazowieckie - Jerzy.kenig@gmail.com
- Kędzierski Lech; woj. łódzkie - lech.kedzierski@b-m.pl
- Kluczny Marcin; woj. śląskie - marcin.kluczny@o2.pl
- Kłak Michał; woj. kujawsko-porskie - michal.klak@hotmail.com
- Koguc Mateusz; woj. podkarpackie - mateusz@koguc.com
- Kołczak Jacek; woj. łódzkie - jackyjack@onet.pl
- Kosnowski Andrzej; woj. mazowieckie - andrzej.kosnowski@gmail.com
- Kotecki Robert; woj. dolnośląskie - robertkotecki@interia.pl
- Kotwicki Jan; woj. lubuskie - jankotwicki@wp.pl
- Kozioł Jolanta; woj. świętokrzyskie - fiola3@poczta.onet.pl
- Krasek Roman; woj. śląskie - zrbpogwizdow@op.pl
- Król Krzysztof; woj. opolskie - krzysztof@superfakty.info
- Krupa Michał; woj. mazowieckie - krupamichal90@wp.pl
- Kucharczyk Przemysław; woj. małopolskie - przemo87@gmail.com
- Kurpiecki Krzysztof; woj. warmińsko-mazurskie - ilawa2010@gmail.com
- Legierski Roman; woj. śląskie - roman.j.i.legierski@gmail.com
- Lelonkiewicz Mikołaj; woj. łódzkie - m.lelonkiewicz@gmail.com
- Lorens Jerzy; woj. podkarpackie - jorggo@onet.pl
- Majzner Zbigniew; woj. zachodniopomorskie - zpmajzner@o2.pl
- Malicki Jakub; woj. dolnośląskie - kuba_malicki@wp.pl
- Maurer Robert; woj. dolnośląskie - robert.maurer@upr.org.pl
- Meger Adrian; woj. warmińsko-mazurskie - adrian.meger@wp.pl
- Mikołowicz Paweł; woj. mazowieckie - pawel@golem.pl
- Nowicka Joanna; woj. lubelskie - rachela7@tlen.pl
- Nykiel Tomasz; woj. opolskie - nykiel.tomasz@gmail.com
- Ogiegło Dawid; woj. małopolskie - dawidogi@gmial.com
- Oleszczuk Stefan; woj. zachodniopomorskie - gazeta@v.pl
- Orlicki Arkadiusz; woj. małopolskie - Arkadiusz.Orlicki@gmail.com
- Orlik Bogdan; woj. małopolskie - bpo@solutions.net.pl
- Orlikowski Jarosław; woj. lubelskie - jaroslaw.orlikowski@gmail.com
- Osłowski Piotr; woj. mazowieckie - piotr.oslowski@gmail.com
- Pałgan Eugeniusz; woj. śląskie - ginczet@poczta.onet.pl
- Pasek Tomasz; woj. lubuskie - lewyprosty@wp.pl
- Pasikowski Marcin; woj. śląskie - pasikowski.marcin@gmail.com
- Paszkowski Zbigniew; woj. podkarpackie - Wybory2010@10g.pl
- Pawełczak Radosław; woj. dolnośląskie - rpawelczak@gmail.com
- Pazio Rafał; woj. mazowieckie - rafalpazio@fakty.wwl.pl
- Pęcherz Łukasz; woj. śląskie - lukpech@o2.pl
- Pękala Paweł; woj. lubelskie - ply69@tlen.pl
- Podyma Marcin; woj. łódzkie - broneekowp@wp.pl
- Poterała Andrzej; woj. świętokrzyskie - zap-bp@plocman.pl
- Piątek Jędrzej; woj. kujawsko-pomorskie - jstp14@gmail.com
- Piątek Paweł; woj. warmińsko-mazurskie - piatek.pawel44@gmail.com
- Piotrowski Karol; woj. podkarpackie - kpiotrowski88@gmail.com
- Piotrowski Łukasz; woj. śląskie - prezes.czestochowa@partiawip.pl
- Piórkowski Marcin; woj. mazowieckie - sarwer@o2.pl
- Prondziński Grzegorz; woj. pomorskie - prondzinski@wp.pl
- Pytlik Marek; woj. opolskie - mpytlik@o2.pl
- Rajca Waldemar; woj. mazowieckie - Waldemar.rajca@eu.net
- Roszkowski Mirosław; woj. pomorskie - miroslaw-roszkowski@wp.pl
- Rosiak Maciej; woj. wielkopolskie - mrosiak55@wp.pl
- Rzymkowski Tomasz; woj. lubelskie - rzymkowski@gmail.com
- Siatkowski Dominik; woj. śląskie - dominik.siatkowski@gmail.com
- Sowa Tomasz; woj. śląskie - tomasz.a.sowa@gmail.com
- Sroczyński Waldemar; woj. wielkopolskie - wald212121@wp.pl
- Stawiarski Henryk; woj. małopolskie - h.stawiarsky@o2.pl
- Stefanowicz Rafał; woj. zachodniopomorskie - er_stefano@onet.eu
- Szatan Jarosław; woj. małopolskie - biurouprolk@interia.pl
- Szulborski Robert; woj. mazowieckie - robert@muscleshop.pl
- Szulc Jerzy; woj. łódzkie - jotes46@gmail.com
- Szymkowiak Marcin; woj. opolskie - szyna@hot.pl
- Środa Michał; woj. świętokrzyskie - michal19939@wp.pl
- Wasiak Jarosław; woj. podkarpackie - j.m.wasiak@gmail.com
- Wawrzyniak Piotr; woj. wielkopolskie - piwa0@vp.pl
- Weber Ludwik; woj. zachodniopomorskie - tutko@o2.pl
- Wenta Marcin; woj. pomorskie - marcin.wenta@vp.pl
- Węglarski Bernard; woj. łódzkie - starybenio@wp.pl
- Widera Dawid; woj. śląskie - dawid_widera@onet.pl
- Wilk Tomasz; woj. pomorskie - wilk.hc@gmail.com
- Winiarski Jarosław; woj. podkarpackie - wyboryjaslo@gmail.com
- Wiśniewski Jacek; woj. łódzkie - wisniewus@o2.pl
- Wiśniewski Michał; woj. pomorskie - modger@onet.eu
- Witczak Paweł; woj. łódzkie - paul.chris91@gmail.com
- Woch Adam; woj. łódzkie - adam.woch@hotmail.com
- Wojtasik Piotr; woj. opolskie - piotrwojtasik84@gmail.com
- Wołoszyn Anatol; woj. podkarpackie - diana.w@interia.eu
- Tworek Łukasz; woj. dolnośląskie - Twor.ja@gmail.com
- Wołoszyn Marek; woj. dolnośląskie - markowalbrzych@interia.pl
- Wójcikiewicz Mateusz; woj. świętokrzyskie - matthaeus@onet.pl
- Wrobel Dariusz; woj. lubuskie - daeclan@interia.pl
- Zabiegała Witold; woj. śląskie - prezes.gliwice@partiawip.pl
- Zając Robert; woj. dolnośląskie - 64robi13@wp.pl
- Zapadka Rafał; woj. lubuskie - zapadka-6@o2.pl
- Zapała Dawid; woj. śląskie - cool.dawidow@interia.pl
- Zaręba Agnieszka; woj. lubelskie - abzaremba@wp.pl
- Zarębski Michał; woj. podkarpackie - miechal@poczta.onet.pl

__________

29 I 2011 r.

Apel o zdrowy rozsądek

Do naszej redakcji napisał działacz opozycyjny Pan Grzegorz Wysok, związany z nurtem konserwatywnych liberałów. Problem jaki został poruszony w liście opublikowanym na naszej stronie http://www.wolny-myszkow.pl/ tyczy się wolności słowa w Polsce. Wolność wyrażania swoich poglądów jest dla nas bardzo istotna, można by powiedzieć, że jest ona naszym Świętym Graalem. Redakcja Wolnego Myszkowa będzie się przeciwstawiać kneblowaniu słów, które okazują się być szkodliwe dla pewnych grup społecznych. Niewątpliwie należy dodać, że istnieją środowiska żydowskie, które wysuwają żądania finansowe wobec Polski, jakoby polska strona była współodpowiedzialna za tragiczne wydarzenia którym wtórował Adolf Hitler. Niestety są na tym świecie Judejczycy którzy pragną nieźle zarobić na śmierci swoich przodków, a to jest smutne i budzi we mnie odruchy wymiotne.

Łukasz Piotrowski
Prezes Wolności i Praworządności
Odział Częstochowski

2 komentarze:

  1. Niech Pan nie wysyła żadnych listów do dziennikarzy, bo i tak nie zareagują.
    Ja byłem dziennikarzem w jednej z lubelskich gazet, zarabiałem 1400 zł netto, potem nieco więcej, z podkreśleniem nieco. I powiem szczerze, to co dzieje się w mediach przyprawia o ból głowy. Tam reportera, który ciężko pracuje, a nie wchodzi przełożonym w dupę traktuje się jak szmatę. Nie liczy się talent, zainteresowanie tą pracą, liczą się układy i lizusostwo. Nie możesz mieć własnego zdania, bo od razu wydawcy lub dyrektorzy z kompleksami (a takich nie brakuje) pokażą ci, gdzie jest Twoje miejsce. Ja miałem swoje zdanie i dlatego już nie pracuję w mediach.

    OdpowiedzUsuń
  2. Swoboda wypowiedzi u dziennikarzy to jedna wielka lipa tak samo jak większość informacji przezvnich wysmażonych.vPolska dziś żyje w zakłamaniu życia publicznego przez media i polityków.

    OdpowiedzUsuń