7 marca 2011

red. Leks: Safari po żydowsku


Foto:
Wyk. Tadeusz Zieliński
Na zdjęciu - kol. Adam Leks


ROZMOWY KTÓRE MIEWAŁ
KRÓL SALOMON MĄDRY

Safari po żydowsku

Dziesięciu chasydzkich pielgrzymów zostało deportowanych do Izraela po tym, gdy pobili dwójkę mieszkańców ukraińskiego Humania - podaje serwis TVN24. Do konfliktu doszło w piątek, kiedy mieszkanka Humania, która wynajmowała chasydom mieszkanie zwróciła im uwagę, by zbytnio nie hałasowali. Tak zwani pielgrzymi, którzy przybyli do miasta z okazji dorocznej pielgrzymki do grobu rabina Nachmana zareagowali na to oburzeniem i krzykiem. Kobiecie z pomocą przyszedł sąsiad, jednak chasydzi zaczęli go bić, a gdy on uciekał - gonić go. W obronie wystąpił przypadkowy mężczyzna, którego Żydzi ugodzili nożem, zadając mu kilkanaście ran. Tych Żydów - kryminalistów, którzy powinni odpowiadać karnie wydalono z Ukrainy z zakazem wjazdu na okres pięciu lat.

Za: http://www.bibula.com/?p=26694

Hmm... Dziesięciu "pielgrzymów" na dwóch przypadkowych ludzi!? Nie dziwię się, że tacy odważni, ale jeszcze tego było im mało, więc też musieli "wyrównać" szanse z użyciem noża. Dobrze, że nie zrobili z nich chociaż krwawej macy. Łaskawe paniska. Co by im za to groziło? Najwyżej parę latek przedłużenia zakazu. Swoją drogą na pewno takim wyczynem usposobili sobie przychylność mieszkańców Humania. Chociaż... żydofilom już i tak nic nie jest w stanie otworzyć zaćmionych oczu zwłaszcza, że leżą na nich srebrniki - najpewniejsza waluta świata. A antysemitnikom?... No cóż... nie od dziś przecie wiadomo, że antysemitniki to nienawistniki. W sumie więc nie rozumiem po co zaraz ten krzyk. Grupa Żydów urządziła sobie safari myśląc, że są u siebie w Palestynie i jak się okazało niewiele się pomylili. Więc po cóż ten giewałt?

Adam Leks

2 komentarze:

  1. Dlaczego więc Mojżesz przeprowadził Żydów przez morze?
    Bo się wstydził przez miasto...

    OdpowiedzUsuń
  2. Gdyby zrobili to Polacy, wszystkie telewizyjne szczekaczki na świecie by o tym trąbiły. Ale że sprawa dotyczy Żydów to TV - chce czy nie chce - milczeć musi. Poza tym ludzie się już przyzwyczaili do żydowskich zbrodni i bandytyzmu. Ot, kolejny pejsaty świr zerwał się ze smyczy.

    OdpowiedzUsuń