9 marca 2011

Kurwy zuchwałe i beszczelne

Przesyłam rodowód zwrotu,
o który toczy się sprawa przeciwko Wysokowi


Kurwy nachalne, zuchwałe i bezczelne

Szymek z Budziejowic - "Nachalne są te kurwy i zuchwałe. Żeby jeszcze taka małpa podobna była do ludzi! Ale suche to jak bocian, niczego na niej nie widać prócz tych kulasów, gęba, jakby ją na męki brali, i też jeszcze taka stara raszpla bierze się do żołnierzy! Kiedy dobry wojak Szwejk jechał na wojnę z Czeskich Budziejowic ku Sokalowi, na poszczególnych stacjach na eszelony z żołnierzami oczekiwały panie z towarzystwa, a nawet - z arystokracji. Na tym tle doszło do nieporozumienia, kiedy jedna z takich pań pragnąc udelektować takiego "żołnierzyka" pogłaskała jakiegoś nieokrzesanego Bośniaka po policzku. Ten, zrozumiawszy gest opacznie powiedział, że "nachalne są te kurwy i zuchwałe".

Tak się złożyło, że w sytuacji, kiedy to - pożal się Panie Boże - politycy solidarnościowi podsrywają się nawzajem, bolszewicki polityk Leszek Miller pomyślał sobie, że w związku z tym i dla niego rysuje się szansa oraz ogłosił się z przeprosinami narodu polskiego za Solidarność. Okazuje się, że komunistyczne kurwy są nadal nachalne i zuchwałe. Millerowi nie mieści się w zakutym łbie, że najpierw należałoby przeprosić za komunę, potem za rodzinę, a dopiero potem, po załatwieniu problemów osobistych, można by się zastanowić nad innymi posunięciami. Mam nadzieję, że dla Leszka Millera jedyna szansa - to wydymać szympansa. W Kambodży, w której właśnie jestem, znajdują się "pola śmierci" - tzn. miejsca, w których ideowi sojusznicy oraz polityczni przyjaciele Leszka Millera wymordowali około trzech milionów spośród 7 milionów Kambodżan. Właśnie takie Pole śmierci oglądam - i oglądając je pogardzam do szpiku kości Leszkami Millerami oraz podobnymi jemu osobnikami, którzy tylko szczęśliwym zbiegiem okoliczności uniknęli stryczka. Jaka szkoda!

Stanisław Michalkiewicz

__________

Okrzyczane przez lewicę i liberałów organem "polskiego faszyzmu". Umieszczane w raportach Komisji Europejskiej, jako jedna z głównych sił polskiego oporu antyunijnego. Wymieniane w w raportach unijnych służb specjalnych, jako zarzewie europejskiego nacjonalizmu. Cel ataków soc-liberalnych elit władzy, policji oraz prokuratury. Nośnik nacjonalizmu, tradycyjnego katolicyzmu, niezależności, gospodarczej wolności oraz historycznej prawdy. Przeciwnik dziecięcej choroby lewicowości oraz starczego uwiądu prawicowości. Nowe numery "Szczerbca" i "17" już w sprzedaży!Foto:
Wyk. Tadeusz Zieliński
Na zdjęciu - aktualne numery czasopism NOP

3 komentarze:

 1. Brawo Stanisław Michalkiewicz! Nawet jak na jego styl, to było mocne. Dosyć cackania się z bezczelnymi "kurwami" komunizmu! Niech wreszcie opadną zasłony i zobaczmy, kim te "kurwy" są naprawdę i jaki mają cel! Niedawno mieliśmy dobrą lekcję pokazową, jak szanuje się ścierwa przemilczając wszelkie zło, które uczynili i jeszcze zaprasza się ich do najświętszych miejsc naszego narodu. Za niegodne życie - katedra... A w tym samym czasie ludzie tacy jak Grzegorz Wysok są poniewierani przez z typową esbecką skutecznością. Na szczęście dzisiaj w dobie internetu wiedza krąży niezależnie od woli tych ścierw, więc takich ludzi, jak Michalkiewicz, Mikke, Wolniewicz, Wysok czy Brunatny Kowboj będzie coraz więcej!

  OdpowiedzUsuń
 2. Te czerwone, złodziejskie, zblazowane kurwy są rzeczywiście wyjątkowo nachalne, zuchwałe i bezczelne! Ale myślę, że przebudzenie narodu nastąpi wcześniej nim oni zdążą przehandlować i sprywatyzować, tzn. rozgrabić to co sobie zaplanowali. I nie przejmujmy się za bardzo tymi starzejącymi się komuchami. A stryczki sami sobie
  tym swoim postępowaniem kręcą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Liberałów? Proszę nie przekłamywać tego słowa.

  OdpowiedzUsuń